KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13464321
nr 1346 4321
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 168/250 1979, daterad kust. Motivet: 59x58cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:23:10
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén